Розвиваючі мультфільми
Завдяки розвиваючим мультфільмам у сучасних батьків тепер більше часу, а дітки, окрім того, що розвиваються завдяки мультикам, одержують ще й задоволення. Ми пропонуємо вам список цікавих розвиваючих мультфільмів для дітей. Дивіться та розвивайтесь з задоволенням.
Весела і повчальна пісенька-мультик розповість малюкам, як правильно доглядати за зубками, щоб вони завжди були білими та ніколи не боліли. Не забувай чистити зуби вранці та перед сном, і вони ніколи не хворітимуть. Скоріше вмикай яскраве музичне відео для дітей — розвивальний мультфільм відкриє секрети здорового способу життя.
Вчити абетку онлайн — що може бути простішим? Розвивальні мультфільми для вивчення літер українського алфавіту — це чудова альтернатива класичним способам: наочним посібникам, постерам, карткам і кубикам.
Основне у вивченні літер українського алфавіту — отримувати задоволення, сприймати все з радістю і веселощами. Ось чому маленькі крихітки будуть у захваті, адже дошкільнята просто обожнюють дивитися розвивальні мультфільми для дітей.
Вчимо кольори разом з веселими повітряними кульками. Легкі, невагомі кульки здійнялися до неба, влаштувавши справжній бал кольорів. Червона злетіла угору, за нею оранжева поспішила на свято, лиш мить — підтягнулася жовта, ще трішки — й інші кульки вже тут-як-тут. От і вийшла барвиста веселка — свято у небі і дітям потіха.
Маленьке спритне мишеня кожного дня шукає нові ласощі на кухні. У понеділок, вівторок, середу, четвер, п’ятницю, суботу і неділю — під столом завжди знайдеться щось смачненьке та апетитне. Спостерігаючи за мишкою, неодмінно зверніть увагу дошкільняти на календар. Він допоможе вивчити дні тижня.
Хвилини спілкування з дитиною — безцінні. Та опинившись з малюком наодинці, батьки часто спантеличено розводять руками: «А в що пограти?» Без паніки! Аби перетворити вихідний на веселу пригоду, ми дібрали для вас найкращі ігри та конкурси для батьків і дітей.
Кожна дитина — великий дослідник, відкривач філософського каменю, схованого в природі та вдома. Пізнавати світ, будувати взаємини з однолітками, долати страхи та сумніви маленький чомучка вчиться за допомогою гри.
Вигаданий світ з власними правилами, у якому для малят все реальне: дракони, феї, рицарі й замки — допомагає дітлахам зіткнутися з різноманітними ситуаціями і, керуючись логікою, фантазією та винахідливістю, знайти вихід. Завдання батьків — любов’ю та ласкою підтримати своє чадо на шляху до знань, самовдосконалення та розвитку.
Щоб кожен вихідний із дитиною був наповнений радістю і позитивом, а родинні свята лишали за собою незабутні спогади, пропонуємо проводити їх граючись.
Всередині кожної дитини живе розвідник. Запропонуйте малюку погратися в Джеймса Бонда, влаштувавши для нього смугу перешкод у вигляді павутини. Лабіринт із «лазерних» променів можна зробити зі звичайної пряжі або тонкої мотузки. Натягніть нитки павутини поміж меблями (або деревами, якщо відпочиваєте на природі) та запропонуйте якнайшвидше пройти лабіринт, не торкаючись мотузки. По дорозі малюк повинен обережно зібрати скарби: картки, цукерки, іграшки — прикріплені прищіпками. Піднімати здобуте добро з підлоги не дозволяється. Змагаються всі члени сім’ї по черзі. Виграє той, хто найшвидше пройде лабіринт та збере найбільше бонусів.
Необмежене поле для творчості! Змочуємо акварелі та легко торкаємося поверхні фарб пальцями. Різнокольорові відбитки залишаємо на аркуші паперу або ватмані та домальовуємо кумедних тваринок, дерева, квіти — все, на що вистачить фантазії. Малювання відбитками долоньок та пальців чудово зближує. А якщо повісити барвистий шедевр на видному місці, вашу родину ще довго грітимуть спогади про крутий вихідний у колі найрідніших людей.
Кидаємося овочами
Не в буквальному сенсі — умовно! Гравці, насупивши брови, сердитим голосом «лаються» овочами, ягодами, квітами: «Ти — баклажан!» У відповідь: «А ти — капуста!» Як тільки гра заходить надто далеко — чути образливі слова або між дітьми виникає найменша агресія — гра припиняється, тема змінюється: «Ти — тюльпан!», «А ти — волошка!». Психологи запевняють: гра зменшує прояви дитячої впертості, агресії, негативізму.
Рекомендуємо для користування корисний сайт для малюків “Пустунчик” . Проводьте свій час з користю. https://pustunchik.ua/