Тиждень безпеки дитини

В Роменському закладі дошкільної освіти № 6 “Зірочка” з 15 по 19 березня 2019 року пройшов тематичний “Тиждень безпеки дитини” .
Метою проведення «Тижня безпеки дитини » було поліпшення профілактичної роботи та якості освітньо-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час НС.
Під час підготовки та проведення «Тижня безпеки дитини» в закладі проведено ряд заходів:
– вчитель – логопед Іванченко К.М. провела корекційне заняття “Грибна галявина”, в ході якого закріпила правильну вимову звука “р” у складах та реченнях, про різновиди грибів та правила поводження з ними.
З малюками 4-го року життя групи “Сонечко” вихователь Панасенко С.І. в ході інтегрованого заняття “В пошуках абетки безпеки” познайомила дітей з властивостями вогню, вчила дітей бути обережними.
Вихователь Лавріненко Т.Й. під час квесту “Подорож до країни безпеки” формувала у дітей 5-го року життя групи “Ромашка” навички правильної поведінки на дорозі, пропагувала правила безпечної поведінки під час пожежі та в контактах з незнайомцями.
Старші дошкільники групи “Калинка” (вихователь Косенко І.В., музичний керівник Покутна Н.М.) розкрили свої творчі здібності та достатній рівень знань з безпеки життєдіяльності під час музичного фесту “Ми – майбутні рятівники”.
Сестра медична старша Северіна М.П. провела з персоналом ЗДО №6 “Зірочка” практичний тренінг “Надання першої медичної допомоги дітям при надзвичайних ситуаціях”.

В ході інтерактивної гри з педагогами “Безпека особистих кордонів” практичний психолог Коваленко І.А. надала практичні поради та рекомендації по збереженню особистої безпеки.

Всі групи закладу прийняли активну участь у виставці “Про вогонь нам треба знати – з ним не можна жартувати “.

Майстер клас вихователів “Кольори веселки”

12.04.2019 року в Роменському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №6 “Зірочка” був  проведений вихователями Горгуц А. і Лукаш Ю.  майстер-клас “Кольори веселки” з нетрадиційних технік малювання. Педагоги поділилися своїм знаннями та враженнями після відвідин авторської творчої майстерні Людмили Шульги, доцента кафедри дошкільної освіти КЗ Запоріжський інститут післядипломної педагогічної освіти, кандидата педагогічних наук у місті Суми. Всі вихователі з натхненням поринули у різнобарвні кольори веселки, надихаючись творчістю та красою.

Міське методичне об’єднання вихователів дітей 5-го року життя

18 березня 2019 року в Роменському закладі дошкільної освіти “Зірочка” відбулося ММО вихователів груп дітей 5-го року життя на тему: “Конструктор LEGO, як допоміжний інструмент у навчанні та вихованні повноцінної особистості”.
Діти та присутні під час інтегрованого заняття «ПОЖОРОЖ ДО КРАЇНИ LEGO LAND»(вихователь Голубкова Н.) поринули у безмежний космічний простір Всесвіту. Мандруючи по різним планетам малята зробили добру справу- відновили пошкоджену космічним буревієм LEGO планету. Чудодійні LEGO- цеглинки завжди допомагали малюкам : під час ритмічної руханки, в малюванні колективного малюнку та ассоціативному показі краси рідної Землі.
Вихователь-методист закладу Яковлєва В. гостинно запросила колег до затишного інтелектуального кафе”Країна LEGO LAND”, в ході відвідин якого педагоги мали можливість розширити та систематизувати свої уявлення про можливості використання конструктора LEGO в роботі з дітьми.
Засідання завершилось створенням фотоколажом “У світі LEGO- конструктора.

Атестація педагогічних працівників

   27  березня 2019 року в ЗДО №6 «Зірочка» згідно Закону України “Про дошкільну освіту”, Типового положення про атестацію педагогічних працівників зі змінами (ст. 34), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.12.2011 року № 1473 із змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 08.08.2013 року № 1135 «Про внесення Змін до Типового положення про атестацію педагогічних працівників», наказу по ЗДО «Про атестацію педагогічних працівників в ЗДО №6  2018-2019 навчальному році»  проведено атестацію педагогічних працівників.

Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу. 

     Найбільш повно та яскраво вихователі Косенко І.А. та Лукаш Ю.М. проявилися в ході творчих звітів. Лукаш Юлія Миколаївна презентували свій досвід роботи з теми «Розвиток дітей дошкільного віку засобами LEGO- конструювання». А Косенко Ірина Віталіївна з проблеми  «Використання інноваційних технологій у роботі з дошкільниками». Кожен із них продемонстрував свою методичну та фахову майстерність, вміння володіти аудиторією, вільно висловлюватися. Педагоги мали  високий рівень оформлення матеріалів, які накопичені за атестаційний період педагогами у своїх методичних папках.

          В процесі атестації педагоги провели ряд колективних переглядів, педагогічних рад, виступали на батьківських зборах, звітували щодо своєї професійної діяльності перед колективом. Атестаційна комісія працювала згідно перспективного плану роботи, своєчасно велися протоколи засідань атестаційної комісії. 

          Атестація пройшла без скарг і порушень, дала змогу виявити сильні та слабкі сторони в роботі педагогів, внесла певні корективи в професійну діяльність педагогів.

 

Спортивне свято “Тато,мама,я- спортивна сім’я”

15 березня 2019 року в ЗДО №6 “Зірочка” відбулося спортивне свято “Тато,мама,я- спортивна сім’я”, яке пройшло під гаслом- “Спорт- запорука здоров’я”. Змагання проходило в дусі здорової конкуренції, взаємодопомоги та взаємовиручки. Діти та батьки захоплено та завзято пройшли всі етапи змагань завдяки дружній підтримці уболівальників. Усі присутні на святі отримали заряд позитивної енергії та емоцій, а учасники – вибороли заслужені нагороди. Адміністрація та колектив садочка висловлюють подяку батькам, які знайшли час та прийняли участь в змаганнях.

Свято 8 березня

  Святкування 8 березня у дитячому садочку — це завжди дзвінкий сміх, щирі усмішки та трішки сліз радості в матусиних та бабусиних очах.

  05.-07.03.2019 року  в нашому садочку відбулося яскраве та творче свято 8 Березня для малечі та їх матусь. Дітки із захватом брали участь у заході. Малята співали пісні, читали вірші-привітання, танцювали зі своїми матусями та пекли блини бабусям.

Наша мова калинова, українська рідна мова

     Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу. Наша мова – це той дар, з якого ми виростаємо, яким живемо й завдяки якому маємо велике право та гордість називатися українським народом.Рідну мову слід оберігати, як своє майбутнє, а зробити це може тільки її носій, тобто всі ми – українці.

    21.02.2019 року в нашому садочку відбулося Свято “Наша мова калинова, українська рідна мова”, присвячене Міжнародному дню рідної мови. Вихованці групи старшого дошкільного віку “Калинка” радісно і з задоволенням виконували українські народні таночки, грали в ігри, прийняли активну участь в конкурсі на краще читання віршів.

Батьківські збори

14.02.2019 року в теплій дружній атмосфері відбулися батьківські збори в групі дітей старшого дошкільного віку “Калинка”. В ході заняття з елементами тренінгу “Психологічна готовність дітей до школи”  практичний психолог ЗДО Коваленко І.А.ознайомила батьків з видами готовності дітей до шкільного навчання та надала практичні поради та рекомендації .В рамках забезпечення наступності між школою та дитячим садком на зустріч завітали представники  ЗОШ №7 завуч  початкових класів Мельник О.М. та вчитель  Бурцева С.М. Педагоги надали змістовну та вичерпну інформацію щодо організації освітнього процесу майбутніх першачків в НУШ.

 

Акція на підтримку військовополонених “Пам’ятай тих, хто в полоні”

14.02.2019 року в нашому садочку було проведено акцію на підтримку військовополонених українських моряків. Діти власноруч виготовили жовто-блакитні кораблі, як знак підтримки полоненим.Ми всі віримо, що хлопці живими-здоровими невдовзі повернуться додому.

Конкурс LEGO-осередків

11.02.2019 року підведено підсумки  конкурсу групових LEGO-осередків.

Група раннього віку “Чомусики”

Група раннього віку “Бджілка”

Група 4-го року життя “Сонечко”

Молодший дошкільний вік група “Веселка”

 

5-й рік життя група “Ромашка”

6-й рік життя група “Калинка”

Next page →