Методична скарбничка

     Методичний кабінет – це центр методичної роботи з педагогічними кадрами  нашого дошкільного  закладу.

     Методична робота в дошкільному закладі – комплексний і творчий процес, що забезпечує практичне навчання вихователів різноманітним методам і прийомам роботи з дітьми.

    Головною метою діяльності  методичного кабінету є  навчально-методичне забезпечення педагогічного процесу в нашому закладі, упровадження в  навчально – виховний процес найкращого педагогічного досвіду, інноваційних технологій, методичних та психологічних досягнень у галузі освіти, надання компетентної допомоги в удосконаленні фахової освіти та підвищення кваліфікації педагогічних працівників. До  послуг педагогів інформаційні стенди, тематичні папки з різних розділів програми, зразки дидактичних посібників, упорядкована картотека літератури, статей, – усе це допомагає вихователеві  оптимізувати процес навчання.  Вивчення передового педагогічного досвіду, семінари, круглі столи, педради, колективний перегляд занять, виставка.  «Мій рідний край, моя земля» – ось основні традиційні форми методичної роботи, які здійснюються в дошкільному закладі.

  Використовуються нові, активні форми і методи роботи з педагогічним колективом, що сприяють розвитку творчості, педагогічної майстерності: тиждень педагогічної майстерності. Зібрано і узагальнено педагогічний досвід Ничипорчук Тетяни Іванівни  на тему: Мовленнєві заняття в системі сучасної дошкільної освіти».

   У методкабінеті проводиться така форма роботи, як – виготовлення  друкованої продукції: методичні посібники, художня дитяча книжечка, розвивальні посібники та інше інформаційне забезпечення для дошкільного навчального закладу.

Посадові обо`язки вихователя-методиста


krasnoyarsk.lock-russia.ru