Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування)

Порядок реагування на випадки прояву булінгу

1.Сайт  ЗДО №6 “Зірочка” має містити інформацію про порядок подання, розгляду та реагування на заяви про доведені випадки булінгу.

 2.Здобувачі освіти та вихователі зобов’язані повідомляти в письмовій формі керівництву закладу про випадки цькування, в разі,  якщо вони були його безпосередніми свідками або отримали достовірну інформацію про вчинення булінгу.

2.Якщо комісія, створена для розгляду випадку булінгу (цькування),  визнала, що це був булінг (цькування), а не одноразовий конфлікт чи сварка, то керівник освітнього закладу в обов’язковому порядку повідомляє про це  уповноваженим підрозділам:

– Управління поліції ГУНП у м. Ромни ;

– Службі у справах дітей у м. Ромни.

3. У разі, якщо комісія не кваліфікує випадок як булінг (цькування), а постраждалий не згодний з цим, то він може одразу звернутися до органів Національної поліції із заявою.

4. Якщо директор ЗДО №6 “Зірочка” ніяк не реагує на випадки булінгу, скарги слід передати засновнику освітнього закладу (управління освіти, якщо це державна освітня установа, або фізичним (чи юридичним) особам).