Інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога

В 2023 році було отримано два бокси навчально-розвивальних матеріалів для закладів дошкільної освіти “Відкривай та розвивай ” (Платформа розвитку дошкільнят “Нумо”, МОН України,From the People of Japan,Unicef).

Також чотири набори раннього розвитку та дозвілля, один бокс з фізкультурним обладнанням та  ноутбук HP, які надійшли як спонсорська допомога дитячого фонду ООН Юнісеф Україна.

Аплікаційна_форма_Час_Діяти,_Україно_ (1)

Педагогічний та батьківський колектив Роменського закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №6 «Зірочка» прийняв участь у конкурсі соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!» благодійного фонду «МХП-Громаді» з власним проєктом «Спортивний майданчик «Острівець козацького гарту та сили!».
6 липня 2023 року організатори конкурсу соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!» оголосили переможців, які отримають до 100 тис. гривень на втілення власних задумів, серед яких є і наш проєкт.
Висловлюємо щиру подяку МХП-Громаді за допомогу у створенні сучасного спортивного осередку для зміцнення та збереження здоров’я дітей та дорослих нашої громади.
На даний час іде підготовча робота до реалізації проєкту.