Історія

     На мальовничому березі тихоплинної річки Сули розташувався Роменський заклад дошкільної освіти (ясла-садок)№6 «Зірочка»  Роменської міської ради Сумської області.

     Його з усіх боків оточують білокорі  і стрункі берізки, ніби юні «дівчата» у хороводному танку, у вітах яких з весни до осені виспівують пташки.

     Історія нашого закладу сягає в недалеке минуле. Він був побудований у 1968 році будівельною організацією «Ромнипромбуд». Будівництво розпочалося в 1966 році під керівництвом завідуючої Овчінніко­вої О. М. Багато трудових зусиль віддали новобудові педагоги, батьки перших вихованців. Велику участь в обладнанні дитячого садка, озелененні його території взяло участь все населення Засульського мікрорайону. Були посаджені: березовий гайок, стрункі вічнозелені ялинки, каштани, липи, облаштовано клумби.

 У закладі освіти почало функціонувати 6 вікових груп дітей, в яких вихо­вувалось 170 вихованців. Він був загального типу, підпоряд­кований Роменському міськво. Освітянський напрямок роботи – виховання майбутнього будівника комунізму.

     З 1968 по 1975 роки дошкільною установою керувала Гречка М.Г., з 1975 року по 1980 – Коваленко Е. С.

     У 1980 році на посаду завідуючої була призначена Корж О. О. 3 цього часу і почався бурхливий розквіт діяльності закладу освіти №6 «Зірочка». Був проведений капітальний ремонт всіх приміщень дошкільного закладу, ремонт каналізаційної і водопровідної систем, підведено газ до котельні дитячого садка. Обладнані: ігровим обладнанням ділянки дошкільної уста­нови, спортивний майданчик, ігрова зона для дітей раннього віку; закуп­лені нові дитячі меблі, іграшки, м’який і твердий інвентар.

     З 1970 року по 1991 рік в освітньому закладі працювало 10 вікових груп, в яких виховувалось 298 вихованців. У цей період освітній напрям роботи установи був спрямований на ознайомлення дошкільнят з традиціями і побутом українського народу, виховання любові до рідного краю.

     На протязі останніх років освітній заклад працює над проблемою вивчення і творчим використанням педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського в освітньо-виховному процесі. Сучасна актуа­лізація спадщини видатного педагога пояснюється об’єктивним зростанням інтересу суспільства до сучасних проблем, а й необхідністю нового обгрунтування моральних цінностей та ідеалів лю­дини третього тисячоліття.

     Завжди поряд і завжди підтримують своїх вихованців педагоги нашого закладу . Ростити малят здоровими, міцними, всебічно розвиненими, прилучати їх де гармонії світу, його краси й могутності, допомагати кожній дитині розкрити свої творчі сили і здібності, даровані природою, реалізувати себе – таке головне завдання колективу  закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №6 «Зірочка».

 


червячная зона играть бесплатно